Kinga Stankowicz finalistką etapu centralnego Ogólnopolskiej Olimpiady Wiedzy Historycznej

Uczennica klasy III a LO Kinga Stankowicz 27 marca zostala finalistką etapu centralnego Ogólnopolskiej Olimpiady Wiedzy Historycznej w Golubiu - Dobrzyniu zajmując 25 miejsce w Polsce.

Dawid Kalinowski laureatem XX Ogólnopolskiej Olimpiady Wiedzy o Prawie

W sobotę, czyli 24 marca, uczeń naszej szkoły Dawid Kalinowski z kl. 2B LO został laureatem prestiżowej Ogólnopolskiej  Olimpiady Wiedzy o Prawie. Olimpiada odbywa się w Ostrołęce. W etapie centralnym walczyło 58 uczniów z najwyższymi wynikami z całej Polski, którzy zaprezentowali wiedzę prawniczą na bardzo wysokim poziomie.

Mamy dwie finalistki XX Ogólnopolskiej Olimpiady Wiedzy o Żywności

16 marca w Poznaniu uczennice Maria Morus i Natalia Pindel z klasy 4G zdobyły tytuły FINALISTEK  XX OGÓLNOPOLSKIEJ OLIMPIADY WIEDZY O ŻYWNOŚCI.

Kolejny tytuł dla MSG. II LO zostało Srebrną Europejską Szkołą Praworządności RP!

Miło nam poinformować, że Małopolska Szkoła Gościnności otrzymała kolejne prestiżowe wyróżnienie - Srebrną Tarczę w rankingu szkół COPTIOSH i tytuł SREBRNEJ EUROPEJSKIEJ SZKOŁY PRAWORZĄDNOŚCI RP za osiągnięcia w olimpiadach w roku 2017.

Olimpiada Wiedzy o III RP 2018

Nasi finaliści w etapie centralnym Olimpiady Wiedzy o III RP!

3 marca uczniowie klasy 3 a LO Kinga Stankowicz i Damian Nosidlak wywalczyli tytuły finalistów etapu centralnego Olimpiady Wiedzy o III RP.

Olimpiada Wiedzy o Prawach Człowieka w Świecie Współczesnym 2018

Mamy laureata etapu centralnego Olimpiady Wiedzy o Prawach Człowieka w Świecie Współczesnym. Damian Nosidlak z klasy 3a LO wywalczył ten tytuł 17 lutego w Białymstoku, gdzie odbywał się etap centralny Olimpiady.

Ogólnopolska Olimpiada Wiedzy o u UE 2018

16 grudnia w Olkuszu odbył się etap okręgowy Olimpiady Wiedzy o UE. Uczeń naszej szkoły Dawid Kalinowski zajął 1 miejsce i uzyskał tytuł laureata etapu okręgowego. Będzie reprezentował nasze województwo na etapie ogólnopolskim. Gratulujemy sukcesu i życzymy powodzenia .

Ogólnopolska Olimpiada Wiedzy o III RP 2018

9 grudnia uczniowie naszej szkoły brali udział w etapie okręgowym Olimpiady Wiedzy o III RP. Damian Nosidlak z kl. III a uzyskał 3 miejsce i tytuł laureata etapu okręgowego, Kinga Stankowicz również z kl. III a uzyskała wyróżnienie zajmując 6 miejsce. Uczniowie będą reprezentowali nasze województwo na etapie centralnym Olimpiady. Życzymy powodzenia.

Olimpiada Wiedzy Historycznej COPTIOSH

3.02. 2018 Kinga Stankowicz, uczennica klasy 3a została laureatką etapu okręgowego Olimpiady Wiedzy Historycznej organizowanej przez COPTIOSH. Będzie reprezentowała nasze województwo na etapie centralnym.

Olimpiada Wiedzy o Prawach Człowieka w Świecie Współczesnym

Uczeń naszej szkoły, Damian Nosidlak zajął 1 miejsce w etapie okręgowym Olimpiady Wiedzy o Prawach Człowieka w Świecie Współczesnym. Zawody odbywały się w Olkuszu  2 grudnia . Dzięki temu Damian awansował do etapu centralnego Olimpiady, który odbędzie się 17 lutego w Białymstoku. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.