Wyróżnieni w konkursie Wartościowa wycieczka szkolna

W piątek 1 grudnia 2017 r. delegacja naszej szkoły pod opieką p. Michała Malarza udała się do Warszawy na uroczystą galę nominowanych do najwyższych nagród w Konkursie "Wartościowa wycieczka szkolna".

Niestety w tym roku nie udało sie nam zdobyć nagrody głównej (wycieczki na Maltę), ale nasza wrześniowa wyprawa do Chin otrzymał wyróżnienie za " najdalszy w historii wyjazd" będący połączeniem warsztatów gastronomicznych, kulturowych i językowych i zwiedzania. W nagrodę otrzymaliśmy roczną prenumeratę anglojęzycznego czasopisma "The teacher".
Konkurs organizuje po raz siódmy biuro ATAS (https://www.atas.pl/) dla docenienia wysiłku nauczycieli w przygotowanie i przeprowadzenie wycieczek. Może w przyszłym roku pójdzie nam lepiej!

 

Dodała; AA
11/12/2017

zsp.edu.pl