Olimpiada Wiedzy o Prawach Człowieka w Świecie Współczesnym

Uczeń naszej szkoły, Damian Nosidlak zajął 1 miejsce w etapie okręgowym Olimpiady Wiedzy o Prawach Człowieka w Świecie Współczesnym. Zawody odbywały się w Olkuszu  2 grudnia . Dzięki temu Damian awansował do etapu centralnego Olimpiady, który odbędzie się 17 lutego w Białymstoku. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Dla moich Polaków nie ma rzeczy niemożliwych! - Mamy laureatów Konkursu "Napoleon a sprawa polska. 220 rocznica Mazurka Dąbrowskiego".

13 listopada w Starostwie Powiatowym w Myślenicach odbyła się uroczystość wręczenia nagród laureatom i wyróżnionym w IX Powiatowym Konkursie Historycznym. Konkurs organizowany był przez Zespół Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych w Lubniu.

Sukces uczniów ZSP MSG w 49 edycji konkursu „Ojcowska Złota Jesień”

Z przyjemności informujemy, że uczniowie Naszej szkoły wykazali się ogromną wiedzą przyrodniczą i krajoznawczą na temat Ojcowskiego PN. „Ojcowska Złota Jesienie” to konkurs przeznaczony dla uczniów szkół ponadgimnazjalnych. Nasz szkoła, z sukcesami, bierze udział w tym konkursie już piąty raz. W tegorocznej edycji udział wzięło ponad 200 uczestników.

Dobra opinia obroniona! Kolejny raz wysoka lokata w Międzynarodowych Zawodach Sportów Obronnych!

Reprezentacja naszej szkoły po raz piąty brała udział w Międzynarodowych Zawodach Sportów Obronnych w Zilinie (Słowacja)  w dniu 28.09.2017 r.