POWIATOWA LIDEALIADA W PIŁCE RĘCZNEJ DZIEWCZĄT

Powiatową Licealiadę w Piłce Ręcznej Dziewcząt rozegrano w Dobczycach 12 lutego 2019 r.

Do zawodów zgłoszono cztery drużyny. Rywalizowano systemem każdy z każdym.

POWIATOWA LICEALIADA W PŁYWANIU

Powiatową Licealiadę w Pływaniu przeprowadzono10 stycznia 2019 w myślenickiej pływalni „Aquarius”. Reprezentantki naszej szkoły rywalizowały w konkurencjach indywidualnych na 50 m. i sztafecie 6x50m, chłopcy w konkurencjach indywidualnych.

MISTRZOSTWO POWIATU W HALOWEJ PIŁCE NOŻNEJ

20 grudnia w Dobczycach odbyły się powiatowe zawody sportowe w piłce halowej dziewcząt.
Naszą szkołę reprezentowały: Mariola Stojeba, Maria Topa, Natalia Topa, Sonia Jurka, Brygida Burkat, Aleksandra Wójcik.

PODIUM DLA KOSZYKARSKICH REPREZENTACJI SZKOŁY DZIEWCZĄT I CHŁOPCÓW

11 grudnia zostały rozegrane powiatowe zawody z koszykówki dziewcząt, uczestniczyły w nich cztery drużyny ze Szkół Ponadgimnazjalnych z Myślenic. Zawodniczki z naszej Szkoły na boisku zostawiły serce, pokazały wspaniałą walkę oraz z dumą reprezentowały Tytusa zajmując 2 miejsce.

POWIATOWA LICEALIADA W DRUŻYNOWYM TENISIE STOŁOWYM DZIEWCZĄT I CHŁOPCÓW

W dniu 07.12.2018 w ZS Dobczyce odbyła się Powiatowa Licealiada w Drużynowym Tenisie Stołowym Dziewcząt i Chłopców.

MISTRZYNIE POWIATOWEJ LICEALIADY W SIATKÓWCE

Turniej Powiatowej Licealiady w Siatkówce Dziewcząt odbył się 23 listopada 2018 r. w nasze szkole. Do zawodów zgłosiło się 5 zespołów: ZS Sułkowice, ZS Dobczyce, ZSTE Myślenice, ZS Ogólnokształcących Myślenice i SZP MSG Myślenice.

POWIATOWA LICEALIADA W SIATKÓWCE CHŁOPCÓW

22 listopada 2018 r. w naszej szkole Międzyszkolny Ośrodek Sportowy w Myślenicach zorganizował Powiatową Licealiadę w Siatkówce Chłopców. W turnieju wzięło udział 5 zespołów: ZS im. Średniawskiego, ZS Dobczyce, ZS Ogólnokształcących Myślenice, ZSTE Myślenice i reprezentacja naszej szkoły.

Triumf w Powiatowej Licealiadzie w badmintonie

Po rocznej przerwie nasze szkolne reprezentacje w badmintonie awansowały do finałów małopolskich.

Dziewczęta i chłopcy tryumfowali w Powiatowej Licealiadzie w Badmintonie Drużynowym.

O WŁOS OD MISTRZOSTWA MAŁOPOLSKI

10 października 2018. Na lotnisku w Nowym Targu rozegrano Małopolską Licealiadę w Sztafetowych Biegach Przełajowych. W zawodach tych rywalizowali nasi Mistrzowie Powiatowej Licealiady zespoły dziewcząt i chłopców.

„TYTUS” bezkonkurencyjny w sztafetach przełajowych

Rewelacyjnie spisały się nasze Szkolne Reprezentacje podczas Powiatowej Licealiady w Sztafetowych Biegach Przełajowych.

Zawody przeprowadzono w Myślenicach na Zarabiu 02.10.2018.