Mamy podium! - Powiatowa Licealiada Młodzieży w Tenisie Stołowym

"Tenis stołowy jest jak dobra dyskusja.. jeśli jesteś inteligentny i szybki to piłka trafia do przeciwnika.. i tak do czasu kiedy ktoś wytoczy wystarczająco dobry argument"

V miejsce w Małopolsce w sporcie szkolnym

Pod koniec października w Brzesku odbyła się Uroczystość Podsumowania „Małopolskiego Systemu Współzawodnictwa sportowego Dzieci i Młodzieży” Szkolnego Związku Sportowego za rok szkolny 2016/2017. Zawody rozgrywano opd patronatem Marszałka Województwa Małopolskiego.

Piłkarski Turniej o Puchar Dyrektora rozstrzygnięty!

W środę 18 października, w wyjątkowej oprawie, został rozegrany kolejny już szkolny turniej piłki nożnej o Puchar Dyrektora. Na trzech boiskach, rywalizowało ze sobą osiem drużyn uczniów naszej szkoły, w tym jedna kobieca, reprezentacja nauczycieli oraz gościnnie uczniowie z odległych Chin.

Mistrz Polski XCO!!!

Bardzo miło jest nam poinformować, że jeden z naszych uczniów, Stanisław Nowak, odniósł spektakularny sukces sportowy - uzyskał tytuł Mistrza Polski XCO.

„Tytus" biegaczami stoi!

Po tryumfie powiatowym bardzo udanie rywalizowały nasze Sztafety Przełajowe podczas Małopolskiej Licealiady rozegranej w Nowym Targu 11.10.2017. Rewelacyjnie spisały się dziewczęta zajmując trzecie miejsce w województwie.

Podwójna korona dla naszych lekkoatletów!

3 października 2017 na Górnym Jazie w Myślenicach rozegrano zawody Powiatowej Licealiady w Sztafetowych Biegach Przełajowych. Dziewczęta rywalizowały na dystansie 10x100m, chłopcy 10x1500m. Obydwie nasze reprezentacje zwyciężyły z dużą przewagą awansując do zawodów Małopolskiej Licealiady w Sztafetowych Biegach Przełajowych, która zostanie rozegrana w Nowym Targu 11.10.2017.