Brązowe medalistki w Małopolskiej Licealiadzie Siatkówki Plażowej

Kolejnym etapem zawodów w plażówce był Finał Wojewódzki rozgrywany 13 czerwca 2018 w Gorlicach.

I miejsce w półfinale wojewódzkim Małopolskiej Licealiady Siatkówki Plażowej

05.06.2018. w Chrzanowie odbyły się zawody w Siatkówce Plażowej Dziewcząt. Były to Półfinały Wojewódzkie Małopolskiej Licealiady.

Mistrzostwo powiatu w siatkówce plażowej dziewcząt

30 maja 2018 w Myślenicach na Zarabiu odbyła się Powiatowa Licealiada w Siatkówce Plażowej. Reprezentantki naszej szkoły zajęły pierwsze miejsce pokonując dziewczęta z ZSTE i ZS Ogólnokształcących z Myślenic.

Nieoczekiwany sukces naszych przełajowców na zawodach wojewódzkich

2 miejsce w Małopolsce Reprezentacji Dziewcząt w Drużynowych Biegach Przełajowych

6 miejsce w Małopolsce Reprezentacji Chłopców w Drużynowych Biegach Przełajowych

Najlepsi w powiecie

DZIEWCZĘTA I CHŁOPCY NAJLEPSI W POWIECIE W DRUŻYNOWYCH BIEGACH PRZEŁAJOWYCH

10 maja 2018 uczniowie naszej szkoły uczestniczyli w zawodach Powiatowej Licealiady w Drużynowych Biegach Przełajowych Dziewcząt i Chłopców. Ich start zaowocował podwójną koroną. Panie biegały na 1000 m, a panowie na 1500 m.

Sukces siatkarek w Małopolsce 4 miejsce

10 kwietnia w Nowym Sączu reprezentantki naszej szkoły uczestniczyły w Finale Wojewódzkim Małopolskiej Licealiady w Piłce Siatkowej. Dziewczęta spisały się znakomicie zajmując wyskie czwarte miejsce. Walkę o brązowy medal przegrały z I LO z Tarnowa 2:1.

Siatkarki zwyciężyły w półfinałach wojewódzkich

26 marca 2018 w naszej szkole  odbyły się zawody Rejonowej Licealiady w Piłce Siatkowej Dziewcząt. Reprezentantki naszej szkoły wygrały wszystkie mecze po 2:0 pokonując LO nr 1 w Suchej Beskidzkiej, ZSO nr 2 w Nowym Targu . Siatkarki awansowały do Finałów Wojewódzkiej Licealiady.

Szkolna reprezentacja piłki ręcznej dziewcząt zajęła piąte miejsce w finałach Małopolskiej Licealiady

Finały Małopolskiej Licealiady w Piłce Ręcznej Dziewcząt rozegrano w Olkuszu 19 marca 2018. Rywalizowało sześć najlepszych zespołów w Małopolsce wyłonionych podczas rozgrywek powiatowych i rejonowych. Na starcie stanęły reprezentantki Olkusza, Tarnowa, Nowego Sącza, Krakowa, Wieliczki i Myślenic.

Mistrzynie Rejonowej Licealiady w piłce ręcznej dziewcząt

Znakomicie spisały się reprezentantki naszej szkoły podczas Rejonowej Licealiady w Piłce Ręcznej Dziewcząt.

Wicemistrzowie rejonowej licealiady w piłce ręcznej chłopców

Jako mistrzowie Powiatowej Licealiady nasi piłkarze ręczni startowali w Rejonowej Licealiadzie, która odbyła się w dniu 8 lutego 2018. w Suchej Beskidzkiej. W zawodach rywalizowali mistrzowie powiatów: suskiego, nowotarskiego, tatrzańskiego i myślenickiego.