Olimpiada Wiedzy o III RP 2018

Nasi finaliści w etapie centralnym Olimpiady Wiedzy o III RP!

3 marca uczniowie klasy 3 a LO Kinga Stankowicz i Damian Nosidlak wywalczyli tytuły finalistów etapu centralnego Olimpiady Wiedzy o III RP.

Olimpiada Wiedzy o Prawach Człowieka w Świecie Współczesnym 2018

Mamy laureata etapu centralnego Olimpiady Wiedzy o Prawach Człowieka w Świecie Współczesnym. Damian Nosidlak z klasy 3a LO wywalczył ten tytuł 17 lutego w Białymstoku, gdzie odbywał się etap centralny Olimpiady.

Olimpiada Wiedzy Historycznej COPTIOSH

 
3.02. 2018 Kinga Stankowicz, uczennica klasy 3a została laureatką etapu okręgowego Olimpiady Wiedzy Historycznej organizowanej przez COPTIOSH. Będzie reprezentowała nasze województwo na etapie centralnym.

Ogólnopolska Olimpiada Wiedzy o u UE 2018

 
16 grudnia w Olkuszu odbył się etap okręgowy Olimpiady Wiedzy o UE. Uczeń naszej szkoły Dawid Kalinowski zajął 1 miejsce i uzyskał tytuł laureata etapu okręgowego. Będzie reprezentował nasze województwo na etapie ogólnopolskim. Gratulujemy sukcesu i życzymy powodzenia .

Ogólnopolska Olimpiada Wiedzy o III RP 2018

9 grudnia uczniowie naszej szkoły brali udział w etapie okręgowym Olimpiady Wiedzy o III RP. Damian Nosidlak z kl. III a uzyskał 3 miejsce i tytuł laureata etapu okręgowego, Kinga Stankowicz również z kl. III a uzyskała wyróżnienie zajmując 6 miejsce. Uczniowie będą reprezentowali nasze województwo na etapie centralnym Olimpiady. Życzymy powodzenia.
 

Olimpiada Wiedzy o Prawach Człowieka w Świecie Współczesnym

Uczeń naszej szkoły, Damian Nosidlak zajął 1 miejsce w etapie okręgowym Olimpiady Wiedzy o Prawach Człowieka w Świecie Współczesnym. Zawody odbywały się w Olkuszu  2 grudnia . Dzięki temu Damian awansował do etapu centralnego Olimpiady, który odbędzie się 17 lutego w Białymstoku. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów. 

XX Olimpiada Wiedzy o Żywności - etap okręgowy i pierwsze sukcesy naszych uzniów.

24 listopada w Jaśle odbył się okręgowy etap Olimpiady Wiedzy o Żywności. Naszą szkołę reprezentowały uczennice: Maria Morus z klasy 4g, Natalia Pindel z 4g oraz Anna Yakivchuk z 2g.
Maria Morus zajęła 2 miejsce a Natalia Pindel 3 miejsce.

*

SUKCESY W OLIMPIADACH W ROKU SZKOLNYM 2016/2017

Paweł Nowak Laureatem XLI Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Rolniczych

Miło nam poinformować, że Paweł Nowak z klasy 3G zajął 2 miejsce w XLI Olimpiadzie Wiedzy i Umiejętności Rolniczych. Jest to najwyższe osiągnięcie w tego typu Olimpiadzie w dotychczasowej historii szkoły.

Olimpiada Znajomości Afryki

19 kwietnia 2017 r. na Uniwersytecie Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie odbył się finał  Olimpiady Znajomości Afryki. Olimpiada swoim zakresem obejmuje tematykę misyjną, geograficzną, historyczną i kulturową Afryki. W tegorocznej Olimpiadzie w całym kraju udział wzięło prawie 3 tysiące uczestników.

zsp.edu.pl