Mamy po raz piąty Laureata!

Przemysław Baran

laureatem XLIII Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Rolniczych

Per aspera ad astra! - Przez trudy do gwiazd!

Patrycja Jabłońska i Klaudia Woźniczka laureatkami olimpiad zawodowych!

II LO zostało Złotą Europejską Szkołą Praworządności RP 2019!

Miło nam poinformować, że Małopolska Szkoła Gościnności otrzymała kolejne zaszczytne wyróżnienie - Złotą Tarczę w Rankingu Olimpijskim COPTIOSH i tytuł ZŁOTEJ EUROPEJSKIEJ SZKOŁY PRAWORZĄDNOŚCI RP za osiągnięcia w olimpiadach w roku szkolnym 2017/2018.

Jesteśmy w finale Olimpiady Wiedzy o Turystyce

Patrycja Jabłońska z klasy III T awansowała do kolejnego etapu Olimpiady Wiedzy o Turystyce. Etap centralny odbędzie się pod hasłem "Turystyka w przyrodzie" w dniach 3-6.04.2019 roku na Uniwersytecie Łódzkim.
Uczennicy gratulujemy i życzymy powodzenia w kolejnym etapie.

Mamy finalistów olimpiad zawodowych!

Miło nam poinformować, że uczniowie Małopolskiej Szkoły Gościnności znaleźli się w gronie finalistów XI Olimpiady Wiedzy Hotelarskiej oraz XXIII Olimpiady Wiedzy o Żywieniu i Żywności.

Emil Kasprzycki - Młody Kreator Sztuki Kulinarnej

Emil Kasprzycki z klasy 4G zdobył wyróżnienie w finale ogólnopolskiego konkursu Młody Kreator Sztuki Kulinarnej, który odbył się 21.11.2018 r. w Poznaniu. Organizatorem konkursu jest Unilever Food Solution.

Opiekun: Adam Bieńko

XXI Olimpiada Wiedzy o Żywności - etap okręgowy i pierwsze sukcesy naszych uczniów

23 listopada w Jaśle odbył się okręgowy etap Olimpiady Wiedzy o Żywności. Naszą szkołę reprezentowały uczennice klasy 2G: Paulina Burkat i Gabriela Jamróz
Paulina Burkat zajęła 3 miejsce.

Opiekun: Barbara Latocha i Agata Róg
Uczennice współpracowały też z nauczycielami: Magdaleną Ulman, Iwoną Surowiec, Cecylią Warchał

Paweł Nowak zwycięzcą XLII Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Rolniczych

Miło nam poinformować, że Paweł Nowak uczeń Technikum Turystyczno-Gastronomicznego zajął 1 miejsce w XLII Olimpiadzie Wiedzy i Umiejętności Rolniczych w bloku tematycznym Gastronomia. Jest to najwyższe osiągnięcie w tego typu Olimpiadzie w dotychczasowej historii Małopolskiej Szkoły Gościnności.

Olimpiada Mediewistyczna

19 kwietnia uczennica kl. 3A Kinga Stankowicz była uczestnikiem II etapu Ogólnopolskiej Olimpiady Mediewistycznej w Czersku Pomorskim.

Dawid Kalinowski finalistą Ogólnopolskiej Olimpiady Wiedzy o Państwie i Prawie

11 kwietnia uczeń naszej szkoły Dawid Kalinowski z kl. 2B został finalistą Ogólnopolskiej Olimpiady Wiedzy o Państwie i Prawie.