Złoty Indeks Politechniki Krakowskiej

 

Konkurs „O Złoty Indeks PK” przeprowadzany jest przez Politechnikę Krakowską im. Tadeusza Kościuszki. Celem Konkursu jest zwrócenie szczególnej uwagi młodzieży szkół ponadgimnazjalnych na przedmioty ścisłe takie jak: matematyka i chemia, przygotowujące do podjęcia studiów technicznych. Konkurs ma zasięg ogólnopolski, a jego uczestnikami mogą być uczniowie szkół ponadgimnazjalnych, przystępujących w bieżącym roku szkolnym do egzaminu maturalnego.

 

 

 

W każdej dyscyplinie Konkurs składa się z dwustopniowych zawodów o zasięgu ogólnopolskim:

1) zawodów zdalnych,

2) zawodów centralnych

Z przyjemnością informujemy, że w zakresie matematyki laureatkami II stopnia tego konkursu zostały dwie uczennice naszej szkoły : Klaudia Ulman i Magdalena Nędza, obie z klasy III B LO. Otrzymają one dodatkowe 50 punktów podczas rekrutacji na wybrany kierunek studiów prowadzony przez Politechnikę Krakowską. Gratulujemy.

Opiekunem uczestniczek konkursu jest p. Renata Pitala

Dodała:AA
20/04/2017

zsp.edu.pl