Absolwent Roku czyli najwyższe wyróżnienie

Konkurs Absolwent Roku jest najwyższym wyróżnieniem jakie może otrzymać uczeń kończący Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych – Małopolska Szkoła Gościnności im. Tytusa Chałubińskiego
w Myślenicach. Konkurs organizowany jest w celu wyłonienia najlepszego ucznia spośród trzecich klas liceum a także czwartych klas technikum Małopolskiej Szkoły Gościnności. Intencją konkursu jest promowanie wśród uczniów wiedzy, aktywnej i twórczej postawy życiowej, dążenia do samodoskonalenia i osiągania wyróżniających wyników w nauce.

Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z regulaminem ( pdf, doc ).

Karta zgłoszenia - POBIERZ

 

Zobacz wcześniejszych laureatów konkursu:

Absolwent Roku 2017

Absolwent Roku 2016

Absolwent Roku 2015

Absolwent Roku 2014

 

Dodała JJ

28/07/2017r.

 

zsp.edu.pl